FIX FORUM LIDER jest jedną z największych sieci dealerskich w Polsce. W naszej flocie znajdują się takie marki jak Citroen, Ssangyong, Opel czy Peugeot. Działamy na rynku motoryzacyjnym od niemal trzech dekad, co daje Nam duże doświadczenie w tym co robimy. W krajowych rankingach nasze salony wielokrotnie zostały docenione zdobywając tytuł Najlepszego Salonu Sprzedaży w Polsce.

Oferujemy swoim klientom pełen zakres usług z zakresu sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwisowania, akcesoriów, odkupu pojazdów w rozliczeniu,
a także ich finansowania oraz ubezpieczenia.

Fix Forum Lider poprzez efektywną współpracę zdobyło zaufanie dużych spółek oraz instytucji m.in. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, placówek oświatowych, a także służb publicznych tj. Polska Straż Graniczna czy Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie co jest dla Nas największym wyróżnieniem.

Nasze ambicje są wysokie. Nieustannie zmieniamy się i pracujemy nad tym aby stać się prawdziwym LIDEREM w branży motoryzacyjnej. Reagujemy na aktualne potrzeby, ściśle współpracujemy z fundacją Caritas i oferujemy nasze wsparcie w akcjach humanitarnych. Obecnie naszym celem jest aby jak najwięcej osób miało okazję skorzystać z dofinansowania w ramach programu S-A-M. Oferujemy nasze pełne wsparcie, wiedzę i zaangażowanie. W zamian prosimy o Państwa zaufanie.